Materiały szkoleniowe

Zabiegi metodą HILDEGARD BRAUKMANN

Naturalna przyjemność. Kompleksowa kosmetyka oparta na wiedzy i doświadczeniu, łącząca przyjemność z widocznym efektem. W naszej ofercie dla Niej i dla Niego: ponad 30 zabiegów na twarz i ciało z zastosowaniem wysokiej jakości produktów ziołowych bardzo dobrze tolerowanych przez skórę. Pełny asortyment produktów HILDEGARD BRAUKMANN. Kompetentne konsultacje kosmetologiczne

Podaruj sobie chwilę harmonii i zapomnienia. W eleganckim, komfortowo dostosowanym do potrzeb otoczenia gabinecie, nasze kosmetyczki troskliwie i fachowo poddadzą Cię zabiegom, wykorzystując przy tym wysokiej jakości preparaty ziołowe firmy HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik.

Pobierz katalog zabiegów- PDF


Kosmetyki HILDEGARD BRAUKMANN serie dla kobiet


seria MAMA & JA (NOWOŚĆ!)

Nasza nowa linia kosmetyków wychodzi naprzeciw potrzebom pielęgnacyjnym Mam i dzieci. Produkty tej serii będą Mamom towarzyszyć przez okres ciąży przygotowując skórę na największy cud natury oraz wspierając ją po porodzie, pomagając jak najszybciej wrócić do formy.

Pobierz katalog - PDF

seria BODY

Wyszukane, wysoce skuteczne substancje czynne, starannie dobrane na podstawie najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii oraz 50 lat doświadczeń z kosmetykami ziołowymi, zadbają o jedwabistą i jędrną sylwetkę.

Pobierz katalog - PDF

seria INSTITUTE

Profesjonalny system pielęgnacyjny służący efektywnej, regenerującej i kompleksowej pielęgnacji.

Pobierz katalog - PDF


seria EMOSIE

Kompleksowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych, które systematycznie uwzględniają indywidualną kondycję skóry. Ta praktyczna, skuteczna oraz bardzo dobrze tolerowana pielęgnacja twarzy opiera się na innowacyjnych recepturach bogatych w roślinne substancje czynne i witaminy.

Pobierz katalog - PDF

seria BODY CARE

BODY CARE. zatroszczy się cennymi substancjami witalnymi i pielęgnacyjnymi o Twoje ciało. Kiedy otoczy Cię kojący zapach eterycznych esencji - „zatankuje” ciało i duszę - poczujesz się w cudowny sposób „odnowiona”.

Pobierz katalog - PDF

seria EXQUISIT

ekskluzywna seria pielęgnacyjna firmy Hildegard Braukmann. Jedyne w swoim rodzaju połączenie nowoczesnych badań dermatologicznych, drogocennych ziołowych substancji czynnych oraz inżynierii High-tech.

Pobierz katalog - PDF


seria SOLUTION

Seria hypoalergiczna 24h SOLUTION stworzona została z myślą o skórze wrażliwej proponując jej rozwiązania pielęgnacyjne i właściwą pomoc. To seria dla tych, którzy szczególnie dbają o czystą skórę, idealna również w przypadku skóry suchej, skłonnej do alergii oraz skóry zniszczonej i podrażnionej.

Pobierz katalog - PDF

seria JEUNESSE

Zawierają kompozycje naturalnych substancji czynnych, stosowanych także w medycynie. Substancje aktywne mają działanie uspokajające, oczyszczające oraz pozytywnie wpływające na kondycję porów skóry.

Pobierz katalog - PDF

seria PROFESSIONAL plus

PROFESSIONAL z FORMUŁĄ PLUS jest wysoce skutecznym, udoskonalonym dodatkowymi substancjami czynnymi, kosmetykiem ziołowym dla klientów ceniących sobie wysoką jakość.

Pobierz katalog - PDF


Seria SUN & CARE

Linia ta oferuje kompletny program pielęgnacyjny dla twarzy i ciała z innowacyjną ochroną przeciwsłoneczną, kojącą skórę i intensywnie nawilżającą pielęgnację After-Sun oraz pielęgnację samoopalającą dla naturalnej opalenizny bez słońca.

Pobierz katalog - PDF

BRAUKMANN Serie kosmetyków dla mężczyznseria BRAUKMANN CLASSIC

Linia Braukmann classic jest perfekcyjnym programem pielęgnacyjnym. To uznana, bardzo nowoczesna kosmetyka ziołowa, na najwyższym poziomie. Klasyczny styl może być bardzo nowoczesny i odświeżający!

Pobierz katalog - PDF

seria BRAUKMANN EVOLUTION

Linia Braukmann evolution jest bardzo nowoczesną, systemową kosmetyką ziołową, skierowaną do aktywnych, uprawiających sport mężczyzn, dla których atrakcyjny wypielęgnowany wygląd jest rzeczą oczywistą.

Pobierz katalog - PDF

seria BRAUKMANN ATTITUDE

Wyjątkowa mini seria kosmetyków, które dzięki niepowtarzalnej kompozycji łączą pielęgnację i zapach. Wyszukane produkty do pielęgnacji, zawierające substancje nawilżające, ujędrniające i odżywcze połączone ze stylowym męskim, pobudzającym zmysły, zapachem.

Pobierz katalog - PDF
Odwiedź nas na:
HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik
oddział w Polsce ul. Topolowa 16, 05-420 Józefów
E-mail: biuro@hbkosmetik.pl
Obsługa klienta: (+48) 22 498-1446
IMPRESSUM